Galerie

 

 

O nás

Firma KOVOVÝROBA - Pavel Podlipský zajišťuje svým zákazníkům komplexní služby v oblasti zpracování tenkých plechů a vyrábí vysoce kvalitní výrobky podle výkresové dokumentace zákazníka. Zabýváme se výrobou kovových dílů z různých materiálů. Jedná se především o kovodíly pro elektrotechnický průmysl. Specializujeme se zejména na kovovýrobu z tenkých plechů tloušťky 0.3 - 2.0 mm. V oboru kovoobrábění podnikáme již přes 20 let a tudíž máme v tomto směru již dlouholeté zkušenosti.

V posledních letech jsme se obzvláště věnovaly rozvoji firmy v oblasti infrastruktury a zejména výstavbou nové výrobní haly v Kněžmostě, kde je na jednom místě zajištěna výroba od objednávky až po finální produkt.

Vyroba

V roce 2007 jsme investovaly do nové technologie ohýbání zakoupením multifunkčního ohýbacího stroje RAS Flexibend, a tím jsme rozšířily naše současné možnosti v této oblasti. Více o našich možnostech ohýbání se můžete dočíst zde.

Flexibend

Koncem roku 2008 jsme obnovily strojní park v oblasti vysekávání zakoupením nového plně vybaveného vysekávacího centra FINN-POWER C5.

FINN-POWER

S těmito technologiemi jsme schopni zajistit kompletní výrobu od CNC vysekávání, přes svařování povrchovou úpravu až po montáž kompletního výrobku. Neustále obnovujeme náš technologický park v oblasti lisování kovů a držíme krok s nejnovějšími technologiemi, které se nabízejí na trhu s kovoobráběcími stroji.

Naším hlavním cílem je kvalita výrobků za přijatelné ceny a flexibilita naší firmy jsme schopni vyrábět i menší zakázky jelikož nám to naše technologie umožňuje nejsme vázání na sériovou nebo hromadnou výrobu.